Konsultacja neurologiczna

Na konsultację  neurologiczną  można  zapisać  się  telefonicznie lub on-line.

Proszę o ile to możliwe przynieść ze sobą wszystkie badania dziecka jakimi Państwo dysponują. Jeżeli niemowlę, dziecko było hospitalizowane to proszę o przyniesienie wypisu ze szpitala.

Proszę również przynieść książeczkę zdrowia dziecka. 

Jeżeli Państwa zaniepokoiło jakieś zachowanie dziecka, ale będzie istniała możliwość nagrania tej sytuacji za pomocą telefonu lub kamery to proszę zrobić takie nagranie. 

W gabinecie w Siemianowicach Śląskich, wykonujemy w czasie wizyty USG przezciemiączkowe. łącznie z oceną naczyń mózgowych. Dla rodziców lub opiekunów pacjenta jest to bardzo istotna sprawa, ponieważ nie muszą chodzić dodatkowo z dzieckiem do innego gabinetu, aby wykonać niniejsze USG.

W gabinecie w Katowicach wykonujemy badanie Video EEG dziecka również na potrzeby innych placówek medycznych. Badanie video EEG jest badaniem bardziej precyzyjnym niż wykonanie standardowego EEG. Lekarz opisując go ma do dyspozycji nie tylko zapis pracy mózgu ale również reakcje pacjenta.

Jeżeli jest taka potrzeba wykonujemy dla naszych pacjentów MR  rezonans magnetyczny. Pacjent czeka maksymalnie 2-3 dni na jego wykonanie. W pracowni MR w Siemianowicach Śląskich pacjent ma do dyspozycji rezonans tzw "otwarty". W wielu przypadkach jest to doskonałe rozwiązane dla naszych małych pacjentów i pacjentów, którzy mają problemy klaustrofobiczne. Dzięki temu rozwiązaniu jest w ogóle możliwe wykonanie tego rodzaju badanie.

Ważne telefony:

  • rejestracja Siemianowice Śląskie:  886 723 355
  • rejestracja EEG:                   506 087 891
  • rejestracja USG:                   886 723 355
  • rejestracja on-line:             kliknij TUTAJ  tylko Siemianowice Śląskie

Cennik usług medycznych:  kliknij TUTAJ

Na wizytę można się umówić telefonicznie pod wyżej wymienionymi numerami, lub poprzez  stronę internetową.
Dwa dni przed wizytą wysyłamy na podany przez Państwa numer telefoniczny do kontaktów, SMS przypominający o terminie wizyty. Prosimy aby potwierdzić lub odwołać SMS wizytę.

ISTOTNE SPRAWY w przypadkach: umawiania, anulowania  lub zmiany terminu wizyty


Każda wizyta w naszym gabinecie musi być potwierdzona przez PACJENTA. Potwierdzenie wizyty odbywa się poprzez odpowiedź na przesłany przez nas SMS, który zawiera:
  1. datę i godzinę wizyty,
  2. adres naszego gabinetu
  3. ścieżkę dojazdową do naszego gabinetu (mapy Google)
Na otrzymany SMS należy odpowiedzieć potwierdzając wizytę lub ją odwołując.
Jeżeli Państwo chcecie z jakiś powodów zmienić termin wizyty, to bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 866 723 355.
Jeżeli wizyta była rezerwowana za pomocą strony internetowej to  za pomocą strony  można zmodyfikować jej termin. Otrzymany e-mail zawiera odpowiednie linki do modyfikacji wizyty lub jej odwołania.