Konsultacja neurologiczna

Na konsultację  neurologiczną  można  zapisać  się  telefonicznie lub on-line.

Proszę o ile to możliwe przynieść ze sobą wszystkie badania dziecka jakimi Państwo dysponują. Jeżeli niemowlę, dziecko było hospitalizowane to proszę o przyniesienie wypisu ze szpitala.

Proszę również przynieść książeczkę zdrowia dziecka.

Jeżeli Państwa zaniepokoiło jakieś zachowanie dziecka, ale będzie istniała możliwość nagrania tej sytuacji za pomocą telefonu lub kamery to proszę zrobić takie nagranie. 

Wykonuję również badanie USG głowy dziecka, niemowlaka metodą przezciemiączkową oraz badanie VIDEO-EEG, EEG dziecka. Możliwość wykonania tych badań w gabinecie nie tylko przyspiesza prawidłową diagnostykę i szybkie leczenie ale zapewnia również komfort rodzinie pacjenta. Nie trzeba umawiać się i czekać na powyższe badania w innych jednostkach medycznych.

  1. rejestracja telefoniczna:      886 723 355
  2. rejestracja on-line:              kliknij TUTAJ
  3. rejestracja EEG:                   506 08 78 91
  4. rejestracja USG:                   886 723 355
  5. rejestracja rehabilitacja:     605 30 16 57
  6. cennik usług medycznych:  kliknij TUTAJ
  • W przypadkach bardzo pilnych kiedy interesujące Państwa terminy są zajęte, proszę o kontakt telefoniczny (886 723 355).
  • W przypadku braku terminów, które Państwa interesują,  proszę o śledzenie  kalendarza  wizyt  na  portalu   www.znanylekarz.pl ,   ponieważ czasami z różnych przyczyn pacjent odwołuje wizytę i jest wolny termin.
  • W przypadku jeżeli Państwo z jakiś przyczyn nie możecie przyjechać na wizytę proszę ją anulować.
Wczesna diagnoza podstawą na skuteczne leczenie

ISTOTNE SPRAWY w przypadku anulowania wizyty lub zmiany jej terminu

Jeżeli Państwo chcecie zmienić termin wizyty, to bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem + 48 866723355

Jeżeli wizyta neurologiczna została zarejestrowana telefonicznie,  poprzez INTERNET   i chcą Państwo ją anulować to proszę o kontakt telefoniczny pod numerem +48 886723355, lub wysłanie SMSa pod numer +48 886723355 z informacją o rezygnacji z wizyty. Proszę podać w SMS datę wizyty i jej godzinę.

W przypadku kiedy wizyta była zarejestrowana poprzez INTERNET można skorzystać również ze strony internetowej aby ją odwołać.